Ви є тут

Веб сайти

Створення сайту являється трудомістким процесом, в якому приймають участь декілька спеціалістів. Для успішної їх роботи необхідно чітко визначитись зі всіма аспектами майбутнього сайту. Від цього буде залежити весь подальший процес створення та успішність вашого сайту.

 

1. Підготовка

На першому етапі необхідно виявити всі вимоги до функціональності та дизайну сайту, а також визначити цілі та задачі ресурсу. Скласти структуру та проаналізувати сайти потенційних конкурентів. На основі цього складається технічне завдання (ТЗ).

 

2. Дизайн та проектування

Оскільки сайт являється лицем компанії, дизайн розробляється з урахуванням фірмового стилю та побажань замовника. У випадку відсутності фірмового стилю, ми можемо запропонувати його розробку зі знижкою.

Наша компанія не займається розробкою дизайну сайтів на основі загальнодоступних шаблонів і тем. Тому ви отримуєте індивідуальний дизайн створений спеціально під вимоги вашого сайту.

 

3. HTML верстка та програмування

HTML верстка – процес формування веб-сторінки на основі затвердженого дизайну. На цьому етапі є свої особливості: кросбраузерність, адаптивність, гнучкість та ін. Всі ці моменти обговорюються на етапі підготовки.

Програмування – суто технічний процес, під час якого реалізовується весь функціонал сайту. Вимоги до цього етапу визначаються в ТЗ. Саме цей етап є самим складним в технічному плані та займає багато часу. Після завершення цього етапу буде створена робоча версія сайту з панеллю адміністрування, яка дозволить легко та оперативно оновлювати матеріали сайту.

 

4. Наповнення сайту контентом

Ефективність роботи сайту напряму залежить від якості текстового та графічного наповнення. Часто саме цей процес являється причиною значних затримок запуску, тому слід подбати про це заздалегідь.

При необхідності, ми надаємо послуги по підготовці та публікації матеріалів на сайті. Подібні роботи мають фіксовану ціну виходячи із загального обсягу матеріалів.

 

5. Тестування

Тестування важливий процес перевірки цілісності роботи сайту та точність матеріалів, розміщених на ньому.

Часто, процес тестування проходить разом з наповненням контентом. Так, як в процесі розміщення матеріалів виявляються недоліки або поправки. Публікація На даному етапі відбувається «прив’язка» сайту до попередньо зареєстрованому доменному імені та відправлення його на індексацію пошуковим системам. На протязі декількох годин веб-сайт стає доступним в мережі інтернет.

 

6. Підтримка веб сайтів

В деяких компаніях крім першого наповнення сайту інформацією, виникає необхідність в постійному оновленню та розміщенні нових матеріалів. При цьому, не завжди в компанії знайдеться співробітник, який може впоратись з даним завданням. Тому ми пропонуємо підтримку веб сайтів наших клієнтів.