Ви є тут

Реклама на транспорті

Реклама на транспорті (орендування) - це оригінальний і дуже дієвий спосіб заявити про свій бізнес, товари або послуги. З кожним роком брендування стає все більш популярним і затребуваним видом реклами ! Це завжди ефективна іміджева реклама і її основна мета - дати можливість запам'ятати бренд, або ознайомити споживача з новими торговими марками або новими послугами.

Нанесення реклами на громадський транспорт ефективне тим, що охоплює всі соціальні верстви населення і всі вікові категорії. Завдяки своїй яскравості і неординарності на неї завжди звертають увагу прохідні пішоходи, водії автомобілів, пасажири інших транспортних засобів. Кожен обклеєний транспорт стає учасником рекламної акції та ефективно працює на Вашу компанію!

Зовнішня реклама на громадському транспорті особливо цікава в умовах великого міста. Така реклама курсує по всіх районах по 15-18 годин на добу і побачити рекламу зможе величезна кількість потенційних клієнтів. Брендування транспорту - це метод вінілової аплікації на плівці з подальшою ламінацією і наклейкою на транспорт. Існує кілька видів брендування.

Найпоширеніші види реклами на транспорті:

  • часткове (без вікон);
  • повне (обклеювання всього транспорту).