Ви є тут

Транспортна реклама

Транспортна реклама – це будь-яка реклама, пов’язана з транспортом. Будь то салон маршрутки, кузов тролейбуса, корпоративний автомобіль, чи ваша власна автівка. Вона є надзвичайно ефективною і на доказ цього давайте розглянемо один простий приклад; ви купуєте рекламну площину в центрі міста, наприклад, один білборд на один місяць. Інформацію на цьому білборді побачать тільки ті жителі міста, які побували в цьому районі протягом місяця. Хтось із них побачить вашу рекламу один раз, хтось два. А хтось з часом звикне до неї і перестане помічати.

А тепер давайте уявимо можливості транзитної реклами на транспорті. Нехай це буде одна маршрутка і теж на місяць. Але ж ця маршрутка буває не тільки в центрі, але ще і з'єднує два спальних райони. А значить, таку транзитну рекламу побачить значно більша кількість людей: стоять в центрі в пробках бізнесмени, пасажири громадського транспорту на околицях, пішоходи по всьому місту. Іншими словами, будь-яка цільова аудиторія - ваша! Не кажучи вже про корпоративний транспорт, який, зазвичай, їздить не тільки в межах міста.

Оформлений відповідно з вашим фірмовим стилем він стане одночасно і частиною загального іміджу компанії і додатковим рекламним носієм.