Ви є тут

Календарі

Рекламні календарі - ефективний вид рекламної продукції, який буде працювати на вас цілодобово і в будь-яку погоду. Функціональність і практичність, якою володіють календарі, не дозволяє викинути рекламу такого типу відразу після ознайомлення. Найголовніша перевага - це розташування. Будь вони настінні, настільні, кишенькові - календарі завжди на виду. Уявіть собі рекламу, яка при невеликих вкладеннях буде працювати на вас цілий рік! Якісний і приємний на вигляд календар стане прикрасою будь-якого приміщення, будь то офіс або кімната квартири.

Календарі діляться на кілька видів, які характеризують їх особливості:

  • Настінні календарі – будь то офіс, чи кімната квартири – календар завжди на виду, що дає змогу вашій рекламі постійно працювати.
  • Настільні календарі (робочий стіл) – це місце, де людина проводить більшість свого часу, отже ваша реклама щохвилини перед очами потенційного клієнта.
  • Кишенькові календарі - найбільш масовий продукт цього сегмента. Поряд з листівками це незмінні «гості » різних акцій, виставок та інших заходів. Головна їхня зброя – кількість.