Ви є тут

Лайтбокси

Лайтбокс (lightbox – світловий короб) - цільний, світловий з середини, короб простої або складної форми, несучий рекламний сюжет або іншу інформацію. Світитись може як вся лицева панель, так і деякі її частини (наприклад логотип). Лайтбокси є найпоширенішими видами зовнішньої реклами.

Підсвітка здійснюється з середини люмінесцентними лампами або світлодіодами. Зазвичай, для підсвітки ми використовуємо люмінесцентні лампи. Це найбільш економічний і простий спосіб підсвітки лайтбокса. Також останнім часом все більшою популярністю користуються лайтбокси з світлодіодною підсвіткою. Світлодіоди мають дуже низьке використання енергії, більш довговічні і, дякуючи мініатюрній формі, дозволяють виготовляти дуже тонкі лайтбокси складної форми.

Лайтбокси називаються односторонніми, якщо світиться тільки одна (лицева) сторона. Зазвичай односторонні лайтбокси розміщуються на стінах будівель. В двохсторонньому лайтбоксі світяться дві сторони. Такі лайтбокси розміщуються торцем до будівлі, підвішуються до стіни, або встановлюються на землі.